вул. Коперника, 26
(032) 297 18 99
вул. Зелена, 39
(032) 260 13 13
e-mail
piligrim@piligrim.lviv.net

Україна. «Сировинний тур Закарпаттям», 2 дні.

Дата проведення туру: травень 2018

Пропозиція діє до May 31, 2018

Вартість 795 грн./ особа

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас 

ДЕНЬ
ПРОГРАМА ТУРУ
День 1

Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами і дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Мукачево. Тут самотньою вулканічній горі знаходиться потужна фортеця в Україні - замок "Паланок" (XIV ст.), Який побудував князь Федір Корятович, а овіяла героїчної славою княгиня Ілона Зріні. При наявності вільного часу в Мукачево можна оглянути ще багато цікавого: каплиця св. Мартіна (XIV ст.), Палац Ракоці (1663.) І прекрасну зелену ратушу (1903).

Берегово. Столиця угорської України - "Берегсас" славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. І лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Городок має також кілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), Костел реформаторів (XV ст.), "Графський двір" - садиба князя Бетлені (1629р.), Велична будівля імперського суду (1908) І касіно "Золота пава".

Ночівля в садибах сільського туризму у Берегівському районі.

День 2

Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Вартість вказана на 1 особу в гривнях
Деталі запитуйте у менеджерів по напрямку:
Єфімовська Ксенія
Відділ Європи
У вартості на 1 особу включено:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі.
Додатково:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • дегустації сиру і вина.
Маршрут:

Львів– Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево – Берегово – Берегівський р-н – Нижнє Селище – озеро Синевир – Пилипець – Львів
  Харчування:

  • Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою бутерброди, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
  • Обід у 1-й день – у ресторані міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 85 грн./особа.
  • Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 70 грн./особа.
  • Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа.
  • Обід в 2-й день - в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м'ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 95 грн./особа.
  На Вас чекають:

  • знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;
  • найкращі страви лемківської, угорської, бойківської кухонь;
  • найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
  • мальовничі карпатські пейзажі, найбільше озеро Карпат – Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничіших місцях Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово;
  • дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
  • дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.
  Умови оплати:

  Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.